• P
  • SAMOSTATNÝ PRODEJCE

SAMOSTATNÝ PRODEJCE

Zaměstnavatel: oil TEAM a.s.
Markvartovická 1358

KO: Němcová Darina, e-mail: info@oilteam.cz
Náplň práce:
-samostatnost ve zpracování poptávek zákazníků
-přijímání zakázek
-obchodní schůzky se svými zákazníky a péče o ně
-prezentace daných produktů
Požadujeme:
-zájem o technické znalosti v hydraulických systémech
-přednostně vzdělání ve strojírenství, všech oblastech, kde je používán hydraulický systém (stavebnictví, zemědělství, průmysl)
-aktivní komunikace s lidmi
-práce na PC - PowerPoint, Word, Excel aj
-časová a cestovní flexibilita
Nabízíme:
-samostatnou práci, která není časově omezená
-náklonnost k osobnímu rozvoji
-technologicky náročné a inovativní výrobky
-nastavení cílů v podnikání
-zkušenosti nejsou podstatné, rádi si Vás zaškolíme
-výborné platební podmínky, provize z prodeje!!

Kontaktní osoba: Darina Němcová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj