• P
  • Manažer nákupu materiálu a zboží

Manažer nákupu materiálu a zboží

Zaměstnavatel: REMOSKA s.r.o.
Markova 1768

z: 14.7.2021
Náplň práce:
- Analýza trhu elektroniky a domácích spotřebičů v ČR i v zahraničí
- Hledání a výběr vhodných dodavatelů materiálu a zboží
- Kompletní organizace, časové plánování a realizace procesu nákupu materiálu a zboží pro optimální zajištění skladových zásob v souladu s obchodní strategií společnosti
- Zajištění certifikace produktů v ČR i zahraničí
- Úzká spolupráce s výrobou a obchodním oddělením
Očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na zahraniční obchod, případně technické obory
- Zkušenost v oblasti nákupu (materiálu i zboží) ve výrobní firmě velkou výhodou
- Pokročilá znalost angličtiny podmínkou, znalost dalšího světového jazyka výhodou
- Schopnost samostatné realizace celého procesu nákupu od výběru dodavatele, přes zajištění kvality produktu včetně změn, po zajištění dovozu, řešení reklamací
- Zkušenost se skladovou logistikou velkou výhodou, proaktivní přístup, organizační a plánovací schopnosti, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
- Zajímavou a rozmanitou práci, osobní rozvoj
- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání, prostor pro seberealizaci, zaměstnanecké benefity - mobilní telefon, počítač/notebook i pro soukromé účely, příspěvek na sport a regeneraci

Info: denně 8:00 - 14.00 hod p. Pustka, tel.: 603 523 570, pustka@remoska.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: František Pustka
Telefon: 603 523 570
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj