• P
  • Prodavač/ka a obsluha střelnice

Prodavač/ka a obsluha střelnice

Zaměstnavatel: STŘELNICE LERO s.r.o.
Dlouhá 200

Pozice: prodavač/ka a obsluha střelnice
Místo vhodné pro absolventy.
Náplň práce:
- Prodej zboží na prodejně
- Poradenství zákazníkům a komunikace s nimi
- Administrativní a technická práce spojená s provozem prodejny a střelnice
- Vydávání zakázek a další činnosti související s běžným provozem prodejny a
střelnice
Požadujeme:
- Výborné komunikační schopnosti a reprezentativní a příjemné vystupování
- Zbrojní průkaz skupiny D (možno dodělat v průběhu zkušební doby)
- Výpis z rejstříku trestů
- Znalost práce na PC
- Spolehlivost a loajalita
- Časová flexibilita
- Samostatnost
- Zodpovědnost
- Aktivní přístup
- Schopnost práce v týmu
- Manuální zručnost
- Schopnost řešit různé situace s nadhledem
Nabízíme:
- Velmi pestrou práci, kde se nebudete nudit
- Zázemí rodinné firmy
- Přátelský kolektiv spoluzaměstnanců, kteří si dokáží pomoci a poradit
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity ( stravenky, příspěvek na ŽP )
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Služební automobil
Místo výkonu práce: Příbram a Praha
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000 až 35 000 Kč
Kontakt: Leišová Vladislava, tel.: 605 757 993, e-mail: leisova@strelnicelero.cz
První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce: Příbram, Praha

Kontaktní osoba: Vladislava Leišová
Telefon: 605 757 993
Pozice určená pro region: Středočeský kraj