• P
  • Nákupčí senioři

Nákupčí senioři

Zaměstnavatel: Weekamp Doors s.r.o.
Lačnov 81

NÁKUPČÍ SENIOŘI
Možnost prodloužení doby určité
POŽADUJEME: praxe 3 - 5 let na obdobné pozici, AJ na komunikativní úrovni podmínkou, NJ výhodou, aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, znalost Microsoft Excel
NÁPLŇ PRÁCE: Mezinárodní společnost Weekamp Doors s.r.o. s 18letou tradicí zabývající se výrobou oken a dveří hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici NÁKUPČÍ SENIOR. Operativní nákup, komunikace s dodavateli na mezinárodní úrovni, zpracování a evidence objednávek, zajištění dodávek materiálu, surovin a zboží, práce v systému NAVISION a SLIM4
NABÍZÍME: perspektivní a stabilní práce u zahraniční firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, stravování zdarma / stravenky, příspěvek na dopravu, právní poradenství zdarma, 13. mzda, teambuilding, přátelský kolektiv, podpora nejen v začátcích
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době 8:00 - 16:00 h. na čísle:601 130 900, e-mailem na: d.baklikova@weekamp-doors.cz nebo osobně v sídle firmy v době 8:00 - 15:00 h.
Ov.e.: 1.11.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Dominika Baklíková
Telefon: 601 130 900
Pozice určená pro region: Zlínský kraj