• P 
  • P 
  • Obchodní asistent/ka 

Obchodní asistent/ka

Zaměstnavatel: SPACE COM spol. s r.o.
Na Závodí 1668

Náplň práce: komunikace s klienty, analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací, doporučování vhodných produktů, cenová kalkulace, uzavírání smluv a administrativa spojená s chodem kanceláře. Komunikace a plánování v koordinaci s technickým oddělením. Optimalizace prac. úkonů, vytváření vlastních prac. efektivních postupů, péče o zákazníky, stanovení cenových nabídek.
Požadujeme: SŠ ukončené maturitní zkouškou, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost a samostatné rozhodování, komunikativnost, pro-aktivní přístup, invenci. Zájem o IT technologie a marketing.
Nabízíme:Smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, mladý přátelský kolektiv, propracovaný systém prvotního zaškolení, zázemí stabilní a prosperující firmy, know-how a zkušenosti, po zapracování pružná prac. doba i možnost částečného řízeného home-office. Stravenkový paušál, káva na pracovišti zdarma, 3 dny sick days, příspěvek na dopravu, neomezené připojení k internetu od metropolitka.cz zdarma, sleva na nákup zboží z našeho eshopu i služeb IPTV.
Kontakt pouze emailem.

odpovědět
Obchodní asistent/ka
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina