• P
  • Obchodník/ce/Sales Coordinator

Obchodník/ce/Sales Coordinator

Zaměstnavatel: PARKITECT s.r.o.
Valašská Polanka 393

OBCHODNÍK/CE/SALES COORDINATOR
POŽADUJEME: znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, SŠ nebo VŠ vzdělání, práce na PC, MS Outlook, MS Excel - pokročilá úroveň, aktivní řidič sk. B, pozitivní přístup k práci, chuť vzdělávat se a rozvíjet se, samostatnost, schopnost zvládat stres, spolehlivost a týmového ducha
NÁPLŇ PRÁCE: rozvoj vztahu se stávajícími klienty, hledání nových klientů, komunikace se zákazníky v AJ, tvorba cenových nabídek a objednávek, dohled nad průběhem zakázky, spolupráce s logistikou, práce v mezinárodním prostředí, občasné návštěvy u zákazníků a zahraničních partnerů, spolupráce s oddělením napříč firmou
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, prodej jedinečného výrobku na trhu, prostředí dynamicky se rozvíjející české společnosti s působení na mezinárodním trhu, mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování a penzijní pojištění, firemní akce pro zaměstnance a jiné…
PRVNÍ KONTAKT: své CV zasílejte e-mailem na: kovarova@parkitect.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Michaela Kovářová
Telefon: 725 611 485
Pozice určená pro region: Zlínský kraj