• P
  • Prodavač/ka koupelnového vybavení, sanity a dveří

Prodavač/ka koupelnového vybavení, sanity a dveří

Zaměstnavatel: A S T R A spol. s r.o.
Nádražní 133

Náplň práce
kontakt s klienty
vytváření cenových kalkulací
zpracování projektů
maloobchodní prodej koupelnových produktů
příprava materíalu pro vyskladnění

Požadujeme
SŠ vzdělání, vhodné pro absolventy
aktivní přístup ke zadaným úkolům
znalost práce na PC zejména open/libre/ms office,
dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
chuť se učit
časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu
řidičské oprávnění B

Nabízíme
nástupní plat 28000
práci na HPP na dobu neurčitou
4 týdny placené dovolené
práci v příjemném a stabilním kolektivu
přátelské pracovní prostředí
odpovídající finanční ohodnocení
příspěvek na stravování 1000,-
místo výkonu v Jablonci nad Nisou s výbornou dopravní dostupností (MHD, vlak, parkování přímo u pobočky)
nástup ihned nebo dohodou

O společnosti:
Jsme největší a nejmodernéjší koupelnové centrum v Jablonci N.N. Provádíme kompletní servis od grafického návrhu koupelen až po konečnou realizaci. Nabízíme poradenství při výběru obkladů, dlažeb, sanity a dveří

Kontaktní osoba: Gabriela Kratochvílová
Telefon: 721 145 127
Pozice určená pro region: Liberecký kraj