• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: ARCgroup s.r.o.
Mošnov 421

z: 25.8.2021

Co bude Vaše náplň práce?
- udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
- vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti a vztahy se zákazníky v dané oblasti na základě našeho rozmanitého portfolia klientů, s kterými spolupracujeme
- prezentace našich služeb zákazníkovi
- vyhodnocovat obchodní příležitosti a utvářet další postupy
- řídit portfolio otevřených obchodních případů a vyjednávat jejich parametry
- pohybovat se většinu času v terénu

Co očekáváme?
- orientace v fotografických službách a produkci videí
- prodejní dovednost
- obchodní praxi minimálně 4 roky
- energický a odvážný prozákaznický přístup
- samostatnost, vyzrálost a smysl pro zodpovědnost
- schopnost vést obchodní jednání v angličtině nebo němčině (komunikace s Německým obchodním zástupcem a partnery v cizím jazyce, komunikace se zákazníky v českém jazyce)
- aktivní řidič

Co Vám nabízíme?
- perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní, ale velmi energické české společnosti
- motivující finanční ohodnocení (ihned po nástupu fixní mzda + provize bez omezení) vyplácené v garantovaném termínu
- řádná dovolená, pravidelnou zpětnou vazbu a mentoring
- plovoucí pracovní dobu, která Vám zajistí vyváženost mezi pracovním a soukromým životem
- kancelář k dispozici, služební auto, notebook a telefon i pro soukromé účely, školení
- smlouva na dobu neurčitou
- prémie za vysoký pracovní výkon, zaučení do specifik našich služeb

Jaká bude Vaše práce?
- každý den si otevřete Trello / Google Kalendář / Mozilla Thunderbird / RAYnet
- každodenní komunikace s potenciálními / novými / stávajícími

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Kontaktní osoba: Dagmar Morysová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj