• P 
  • P 
  • Obchodní manažer/ka 

Obchodní manažer/ka

Zaměstnavatel: ŠKODA EKOVA a.s.
Martinovská 3244

Kontakt: Pro další informace můžete volat na níže uvedené číslo 597 401 858 v době od 8:00 do 14:30., e-mailem gaubova.jarmila@ekova.cz

Těšíme se na Vaše životopisy, které prosím zasílejte e-mailovou formou kariera@ekova.cz

V roce 2021 jsme vstoupili do skupiny Škoda Transportation. Potřebujeme přijmout nové zaměstnance, kteří se s námi budou podílet na výrobě tramvají, které budou jezdit i u nás - v Ostravě. Kromě dělnických profesí potřebujeme také posílit tým Obchodního oddělení.

Náplň práce:
Obchodní manažer zajišťuje obchodní činností firmy. Komplexně zajišťuje odborné práce v odbytu výrobků, zboží nebo služeb podle potřeb firmy, obchodních závazků nebo požadavků odběratelů. Kontaktuje zákazníky a informuje o průběhu projektu (zakázky), aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti. Připravuje a realizuje obchodní případy až po uzavření obchodních smluv, samostatně jedná s obchodními partnery, respektuje obchodní politiku a strategii firmy včetně pokynů nadřízeného.

Budete tedy zodpovídat za úplné a správné vedení obchodní agendy, dodržování interních předpisů, zákonů a pracovně právních předpisů. Krom toho také připravovat a realizovat propagaci výrobků a služeb, podklady obchodního plánu, včetně dokumentů pro nadřízeného zaměstnance. Nutné je spolupracovat s ostatními úseky v rámci potřeb společnosti.

Vhodné vlastnosti uchazeče:
Výborné plánování a organizování práce
Anglický jazyk, nejlépe úroveň B2
Manažerské dovednosti, efektivní komunikace, zvládání konfliktních situací, samostatnost
Schopnost zdravého sebeprosazení, řešení problémů, výkonnost

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Obchodní manažer/ka
Kontaktní osoba: Jarmila Gaubová
Telefon: 597 401 858
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj