• P 
  • P 
  • Prodavač(ka) grilovaných kuřat 

Prodavač(ka) grilovaných kuřat

Zaměstnavatel: Country Grill ČR, s.r.o.
Dvory 68

Nabízíme stálé a jisté pracovní místo prodejce / griléra na naší pobočce v Nymburce - Dvorech. Pracovat můžete 3-4 dny v týdnu (středa - pátek nebo středa - sobota).

Jako grilérovi vám skladník ráno naloží prodejní vůz a připraví pro prodej. Vy si vozidlo převezmete a dojedete na prodejní místo. Tam se celý den staráte a své zákazníky. Večer se vrátíte, vyúčtujete tržbu, vrátíte zboží, myč Vám auto umyje a připraví na ranní nakládku. Vy jako grilér máte na starosti kvalitu, prodej a péči o své zákazníky. Ostatní zařídí personál na pobočce.

Měl byste být pracovitý, zodpovědný a samostatný. Pokud chcete pracovat v gastronomii a přesto být doma v 19 hodin, můžeme to být právě my, kdo Vám nabídce stabilní a seriózní práci, kde celou svoji mzdu máte na výplatní pásce.

Další podmínkou je už jen řidičský průkaz sk. B a zdravotní průkaz.

Obrázek o nabízené práci si můžete udělat na základě tohoto krátkého videa:

https://www.youtube.com/watch?v=tCxvk8m0qd4&t=15s

Školení je samozřejmostí. Školíme Vás min. 3 týdny, abychom z Vás udělali profesionála. Nemáme žádné požadavky na předchozí praxi. Pokud rád pracujete samostatně a bez nutnosti neustálého řízení a úkolování, přesto ale s lidmi, tak využijte nezávazného zkušebního dne a vyzkoušejte si práci griléra. Třeba Vás osloví. Pokud ne, přátelsky se rozejdeme.

odpovědět
Prodavač(ka) grilovaných kuřat
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj