• P
  • OBCHODNÍ MANAŽER

OBCHODNÍ MANAŽER

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro významného zaměstnavatele v oblasti elektro hledáme kolegu na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA!

Vaším úkolem bude:
- určovat zákazníkům prodejní podmínky
- zodpovídat za obchodní výsledky
- hodnotit a nastavovat priority při plnění cílů
- vést obchodní týmy a organizovat jejich práci
- nastavovat obchodní politiku
- kontrolovat a analyzovat prodejní aktivity, včetně mapování konkurence
- vytvářet obchodní plán společnosti a zodpovídat za dosažení stanovených ukazatelů
- vytvářet produktové portfolio

Nástup: dohodou

Požadujeme
Ideální kandidát má:
- VŠ vzdělání
- alespoň 5 let praxe z manažerské pozice
- znalost AJ na komunikativní úrovni B1/B2
- prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu či marketingu
- doložitelné výsledky z dosavadních pracovních zkušeností
- obchodního ducha, tah na branku a vysoké pracovní nasazení
- skvělé komunikační a prezentační dovednosti
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
- je ochoten cestovat po ČR

Nabídnout Vám můžeme:
- 25 dnů dovolené
- pozici v nejužším TOP managementu
- možnost podílet se na tvorbě obchodní strategie i produktového portfolia
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- bonusy
- služební vůz i k soukromým účelům
- mobilní telefon a notebook

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj