• P 
  • P 
  • Obchodní asistenti 

Obchodní asistenti

Zaměstnavatel: Ecofleet CZ s.r.o.
Kuštova 2712

Pro naši pobočku v Rakovníku hledáme obchodního asistenta.
Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hod.
Náplň práce: prodej služeb webových aplikací, péče o svěřené portfolio klientů, prohlubování spolupráce a budování obchodních vztahů s klienty, analýza trhu a pravidelný reporting, spolupráce v týmu obchodníků.
Požadujeme: profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta, výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti, cílevědomost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, cit pro obchod, orientaci na klienta, pozitivní přístup k práci, chuť učit se a rozvíjet, uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, zájem o techniku, PC, mobilní aplikace. Výhodou je AJ na dobré komunikativní úrovni (mateřská společnost v zahraničí).
Nabízíme: práci na HPP, zajímavou tvůrčí a motivující práci v týmu aktivních, příjemných a schopných lidí, zaškolení v našem oboru a práce v týmu, který rád poradí a pomůže, stabilní platové ohodnocení s možností růstu, příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti, notebook, mobilní telefon, hlasové volání po ČR do všech sítí zdarma, 5 GB dat mobilní internet, ročně 20 dní řádné dovolené + 3 dny sick day.
Nástup ihned nebo dohodou
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem admin.podpora@ecofleet.cz

odpovědět
Obchodní asistenti
Kontaktní osoba: Andrea Habešová
Telefon: 739604426
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj