• P
  • Obchodní zástupce bez AJ

Obchodní zástupce bez AJ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš zkušenost s aktivní obchodní činností včetně akvizic? Vystupuješ reprezentativně a orientuješ se v oblasti státní správy nebo právní problematiky?

Pokud jsi odpověděl ANO, tak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Nabízíme skvělou příležitost pracovat jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE u společnosti, která je jedničkou na českém trhu v poskytování softwarových řešení v oblasti právní problematiky. Budeš reprezentovat společnost s mezinárodním dosahem, nutností je profesionální vystupování na vysoké úrovni.

Náplň Tvojí práce bude:
* prodej produktu společnosti (špičkový právní systém)
* akvizice nových klientů
* péče o stávající klienty
* prezentace produktů a podpora jejich prodeje
* zpracování obchodních nabídek
* proškolení zákazníků

Požadujeme
* min. SŠ vzdělání – zaměření na právní problematiku a státní správu výhodou
* zkušenost s obdobnou pozicí obchodního zástupce
* obchodní uvažování a reprezentativní vystupování nutností
* vysoké pracovní nasazení
* efektivní organizace času, flexibilita
* řidičský průkaz skupiny B

* 100% home office
* služební vůz i pro soukromé účely
* 5 týdnů dovolená
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
* podpora vzdělávání, školení a odborného rozvoje

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj