• P
  • PRODEJCE/PRODEJKYNĚ VOZIDEL ŠKODA

PRODEJCE/PRODEJKYNĚ VOZIDEL ŠKODA

Zaměstnavatel: Autodružstvo Frýdek - Místek
Beskydská 704

A11 z:5/11/2021
SPOLEČNOST AUTODRUŽSTVO FRÝDEK-MÍSTEK POSKYTUJE SLUŽBY V RÁMCI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU JIŽ VÍCE NEŽ 47 LET. V SOUČASNÉ CHVÍLI ROZŠIŘUJEME TÝM VE FRÝDKU-MÍSTKU A HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO SVÉHO TÝMU.
Náplň práce:
- prodej nových a předváděcích vozidel Škoda Auto, a.s.
- zprostředkování spotřebitelských úvěru & pojištění motorových vozidel
- marketing provozovny
- správa inzerce vozidel na internetu.
Požadujeme:
- chuť prodávat
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem, předložení výpisu z RT.
Požadované minimální vzdělání:
- odborné vyučení s maturitou
Výhodou:
- praxe v oboru, ale netrváme na ní.
Nabízíme:
- pracovní dny pondělí až pátek
- pracovní sobota 1 x 14 dní od 8:00-12:00 hod.
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na stravování/závodní stravování
- školení hrazené zaměstnavatelem
- proplácíme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- zaměstnanecké peněžní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál
- plat není omezen, záleží na šikovnosti prodejce.
- školení výrobce hrazené zaměstnavatele, služební telefon, příspěvek na stravu, poukázky za prodej, zaměstnanecké slevy na nový vůz.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba: Aleš Penčák
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj