• P
  • PRODEJCE/PRODEJKYNĚ ZAHRADNÍ TECHNIKY

PRODEJCE/PRODEJKYNĚ ZAHRADNÍ TECHNIKY

Zaměstnavatel: Zahradní stroje Foldyna s.r.o.
Baška 41

A11 z:3/11/2021
Náplň práce:
- prodej zboží
- práce na PC (vyhledávání náhradních dílů v systému, objednávání zboží, naskladňování, atd), - udržování celkového chodu prodejny (vyřizování objednávek e-shopu, vyřizování telefonů a e-mailů, příjem a výdej zboží ze servisu)
- práce ve 2-3 zaměstnancích na prodejně.
Požadujeme:
- řidičský průkaz B
- příjemné vystupování, pečlivost, smysl pro obchod
- předložení výpisu z RT.
Výhodou:
- praxe v oboru zahradní techniky velkou výhodou.
Pracovní doba:
- 8:00 - 16:30 hod (včetně přestávky)
- březen-srpen každá druhá sobota 8:00-11:00 hod formou přesčasu (příplatek).
Nabízíme:
- klidné rodinné prostředí
- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, po prvním roce týden dovolené navíc.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Pavel Foldyna
Telefon: 723 934 215
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj