• P
  • Vedoucí prodejny

Vedoucí prodejny

Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Ašská 2393

Místo výkonu práce: prodejna v areálu Penny Marketu, Ašská 2393/8, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá ranní/odpolední směna a směna o víkendu.

Náplň práce:
- plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady
- odpovědnost za svěřenou prodejnu
- vedení prodejny
- objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
- kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- kontrola kvality, čerstvosti zboží
- dodržování hygienických zásad
- dodržování pravidel HACCP
- komunikace a obsluha zákazníků
- přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
- zpracování drobného vydání
- příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
- zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny
- vedení, řízení, koučování a motivace svého týmu
- nábor nových zaměstnanců, plánování a kontrola docházky, dodržování zákoníku práce
- dodržování technologických postupů, receptur a daných pravidel.

Požadujeme: ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední), středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou/odborné vyučení bez maturity, praxe na dané pozici a ve vedení lidí, základní znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodovědný přístup k práci, samostatnost, loajalita, zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: práce ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za práci o víkendech a svátcích, slevové poukázky na nákup zboží,

Kontaktní osoba: Miluše Kellerová
Telefon: 725263697
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj