• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: JANČA & EMAS group s.r.o.
Zábřežská 656

Požadujeme:
- Hledáme ideálně středoškoláka/čku se zaměřením na elektro nebo praxí na obdobné pozici.
- Potřebná je pro nás znalost a orientace v elektroinstalačním materiálu se zaměřením především na silnoproud a dovednost na PC (MS Office nutností, SAP velkou výhodou, ne však podmínkou).
- Vzhledem k charakteru práce se těšíme na spolehlivého, pečlivého uchazeče/čku s dobrými komunikačními schopnostmi a milým vystupováním.
- Oceníme Vaši chuť se něco naučit a také učit nás.
- Nutností je řidičský průkaz sk. B.

Náplň:
- Hlavní náplní Vaší práce bude aktivní komunikace s klienty či dodavateli a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- Budete tvořit cenové nabídky a zpracovávat obchodní zakázky od A-Z.
- Součástí Vaší práce také bude úzká spolupráce s nákupním oddělením.

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20.000,- Kč (10 tis. po odpracovaných 6-ti měsících, zbylých 10 tis. po odpracovaných 12-ti měsících )
- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové,
- smlouva na PP,
- stravenky v hodnotě 130 Kč
- příspěvek na penzijní pojištění,
- práci v perspektivní a stabilní společnosti s působnosti po celé ČR,
- čím šikovnější budete, tím vyšší budou Vaše prémie,
- čekají Vás kolegové se smyslem pro humor a chutí do práce,
- pravidelně Vás budeme školit,
- a v neposlední řadě Vás čekají teambuildingové akce, jelikož si uvědomujeme důležitost správně fungujícího kolektivu.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj