• P
  • OBCHODNÍ MANAŽER l PARDUBICE

OBCHODNÍ MANAŽER l PARDUBICE

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

HLEDÁ SE OBCHODNÍ MANAŽER!

Jedná se o společnost, která je odborníkem v prodeji IT produktů! Nemusíte mít zkušenosti s prodejem v oboru IT, nemusíte být ani technický typ, stačí nám obchodní duch a pracovní drive!

Pokud Vás zajímá více info, čtěte dál!

Náplň práce:

- zajištění a rozvoj partnerských a stávajících projektů
- prezentace firmy a firemních kompetencí
- analýza zákazníků a cit pro nalezení možností uplatnění
- akvizice v oslovování potenciálních zákazníků a jejich péče o ně

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- Obchodní zkušenost s enterprise businessem (Důležitý je selský rozum a chtít se učit v oblasti technologií)
- Obchodní skills
- Věnovat se aktivnímu oslovování potenciálních zákazníků (cold calling, LI, e-mailing,..)
- Drive - jsme mladá rychle se rozvíjející firma, hledáme nadšeného parťáka, který nám bude stíhat!
- AJ na úrovni alespoň B1, budete v ní obchodovat

- flexibilní pracovní doba
- možnost home office
- program cafeterie

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Pardubický kraj