• P 
  • P 
  • Vedoucí prodejny 

Vedoucí prodejny

Zaměstnavatel: JANČA & EMAS group s.r.o.
Rokytnice 501

VEDOUCÍ PRODEJNY

POŽADUJEME: Hledáme ideálně středoškoláka se zaměřením na elektro nebo praxí na obdobné pozici, potřebná je pro nás znalost a orientace ve svítidlech a elektroinstalačním materiálu se zaměřením především na silnoproud a dovednost na PC (MS Office nutností, SAP velkou výhodou, ne však podmínkou), vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho, kde je přirozeným leaderem a je zodpovědný a časově flexibilní a má dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti, oceníme Vaši chuť se něco naučit a také učit nás, nutností je řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Hlavní náplní práce bude komplexně řídit chod maloobchodní prodejny s elektroinstalačním materiálem a svítidly a starat se o veškerou agentu spojenou s řízením a vedením celé prodejny, vedení pracovního kolektivu prodejny, aktivní komunikace s klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí, tvorba cenové nabídky a zpracování obchodní zakázky od A-Z, součástí práce také bude úzká spolupráce s manažerem prodejen, nákupním, obchodním a marketingovým oddělením.
NABÍZÍME: Na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 20.000,- Kč (10 tis. po odpracovaných 6-ti měsících, zbylých 10 tis. po odpracovaných 12-ti měsících ), práci v perspektivní a stabilní společnosti s působnosti po celé ČR, smlouvu na HPP při nástupu, čím šikovnější budete, tím vyšší budou Vaše prémie, pravidelné školení, stravenky v hodnotě 130 kč (příspěvek zaměstnavatele 55 %) po zkušební době, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, a v nepos

odpovědět
Vedoucí prodejny
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj