• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: Typhoon roasters s.r.o.
Altajská 1568

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Andrey Gergeev, e-mail: gergeev.andrei@gmail.com
Pokud jste připraveni se k nám připojit a stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na adresu gergeev.andrei@gmail.com

O společnosti:

Naše společnost je jedním z předních výrobců zařízení na pražení kávy. Vytváříme unikátní pražiče, které nemají ve světě obdoby.
Z důvodu rozšíření činnosti společnosti hledáme odborníka na pozici "B2B obchodní zástupce".

Co vám nabízíme?

- Práce v mladém a přátelském kolektivu
- Moderní a útulná kancelář v showroomu na Praze 10
- Slušný plat: plat + % z prodeje.
- Interní školení
- Oficiální zaměstnání
- Mobilní tarif
- Náhrada cestovních nákladů
- Pracovní doba dle domluvy

Co budete dělat?

- Pořádat osobní schůzky s klienty
- Provádět prezentací
- Plnit plán prodeje

Co od vás očekáváme?

- Alespoň 1 rok praxe v prodeji
- Zkušenosti s prací v kávovém průmyslu jsou výhodou.
- Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
- Osobní vlastnosti: samostatnost, komunikační schopnosti, cílevědomost, zodpovědnost, organizovanost.
- Láska ke kávě:)

Zaměstnanecké výhody : příspěvek na dopravu, mobilní tarif

Pracovního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti