• P 
  • P 
  • Key Account manager 

Key Account manager

Zaměstnavatel: Barta.bike, s.r.o.
Puškinova 546

KEY ACCOUNT MANAGER
Firma BP Lumen byla založena v roce 1991 a dnes patří mezi nejvýznamnější společnosti působící v cyklistické branži v České republice. Posledních 15 let se naše činnost zaměřuje především na vývoj a výrobu elektrokol, známých pod značkou Levit, Qayron a dříve Apache bicycles. Aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Key Account manager

Jako K.A.M. budete pečovat o naše klíčové zákazníky v České republice a poskytovat jim kompletní servis. Vedle péče o zákazníky se budete také věnovat našemu týmu českých obchodních zástupců.
Co u nás budete dělat?
* Budete udržovat dlouhodobé a dobré vztahy a spolupráci s našimi klíčovými zákazníky. Vaším úkolem ale bude také akvizice nových zákazníků.
* Budete reprezentace a budovat dobré jméno naší firmy i značky.
* Budete spravovat CRM (a řešit další drobnější administrativu).
* Budete tvořit obchodních strategické plány k naplnění našich prodejních cílů.
* Budete vést, motivovat a především profesně rozvíjet tým našich obchodních zástupců v České republice a ponesete odpovědnost za jejich fungování a naplňování jejich (i svého) obchodního plánu.
Pozice KAM nabízí velký prostor pro váš osobní i profesní růst. Získáte komplexní přehled dané oblasti, tj. oblast výroby jízdních kol a elektrokol, přehled o vývoji trhu, sledování vývoje zákazníků, přehled v oblasti vývoje ekonomiky, obchodu a marketingu, zákonů, předpisů EU a dalších mezinárodních pravidel. Pokud vás baví cyklistika, komunikace a zdolávání vytyčených cílů, pak je tato pozice pro vás ta pravá!
Svůj pracovní čas si budete řídit sám/a, pro nás

odpovědět
Key Account manager
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj