• P
  • Obchodní referent - referentka na prodejně

Obchodní referent - referentka na prodejně

Zaměstnavatel: Hendrych & synové s.r.o.
Horská 192

OBCHODNÍ REFERENT - REFERENTKA NA PRODEJNĚ
Náplň práce:
- komunikace se stávajícími zákazníky (pravidelné objednávky po telefonu, e-mailu, sms nebo osobně na prodejně)
- akvizice nových zákazníků
- fakturace, objednávky, inventarizace zásob
- práce na PC s interními systémy - kladný vztah k IT a kancelářské technice
- tvorba požadavků na výrobu (denní plány stáčení) a aktivní komunikace s kolegy z výroby
- koordinace a zajištění dopravy zboží k odběratelům
- příprava prodejních akcí a účast na nich
- přímý prodej zboží na prodejně včetně práce s hotovostí a pokladnou
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel atd.)
- uživatelská znalost e-mailové komunikace
- zkušenost a kladný vztah k informačním a ekonomickým systémům typu Money S3, Pohoda, Google kalendář, vedení úkolů on-line, sms brána apod. výhodou
- psaní všemi deseti na PC výhodou
- jazyková vybavenost (aj, nj) výhodou
- komunikativní a reprezentativní vystupování a projev
- spolehlivost, zodpovědnost, orientaci na zákazníka
- administrativní pečlivost
- schopnost zvládání stresových situací
- čistý trestní rejstřík
- bezdlužnost
Nabízíme:
- uplatnění v zavedené společnosti s kvalitními produkty
- nástup možný od 1. 5. 2022
- benefit v podobě pivního deputátu
Své životopisy zasílejte na veronika.budarkova@pivohendrych.cz.
Kontaktní osoba: Ing. Veronika Buďárková (727 817 097)

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj