• P
  • Obchodní zástupci

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel: PHT a.s.
Na strži 1139

PHT a.s. je česká společnost, zaměřená na velkoobchod se sortimentem železářského profi / hobby nářadí a zboží s tradicí v oboru od roku 1996.

Pracovní náplň:

- Obchodní zástupce pro region Česká republika
- Přímá podřízenost manažerovi pro maloobchod
- Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery
- Komunikace s obchodními partnery
- Poradenství pro nabízený sortiment
- Aktivní akviziční činnost
- Reporting obchodních aktivit
- Součinnost při řešení reklamací
- Zvyšování odbornosti (produktová školení)

Kvalifikační a další požadavky:

- Střední odborné vzdělání výhodou
- Prokazatelná zkušenost na pozici obchodního zástupce výhodou
- Znalost obchodního prostředí a prodejních dovedností
- Dobrá uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
- Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat
- Výhodou přehled v sortimentu průmyslového nářadí

Nabízíme:

- Zaměstnavatele s dlouhou tradicí na trhu
- Mzda 29.000,- až 40.000,- Kč dle dosažených obchodních výsledků
- 4 týdny dovolené
- Příspěvek na stravování
- Služební automobil k soukromému použití
- Zaměstnanecká sleva na firemní produkty
- Zázemí stabilní společnosti, která neustále roste

Pozice určená pro region: Praha