• P
  • P
  • Prodavači smíšeného zboží

Prodavači smíšeného zboží

Zaměstnavatel: Anna Ho s.r.o.
Praha
Praha

KONTAKT : Ho The Sao, tel.: +420 773 295 726, e-mail: saohothe@gmail.com

Upřesňující informace:

Náplň práce:

• základní komunikace se zákazníky a zjišťování jejich potřeb, informování o zboží
• prodej zboží, přijímání peněz a plateb, kontrola zboží, výdej stvrzenek
• vyskládání, vystavování, příp. balení zboží
• inventarizace zásob, pomoc se skladováním
• školení a další pomocné práce dle pokynů vedoucího

Požadavky na zaměstnance:

- znalost vietnamštiny a angličtiny výhodou – obchod je v turistické zóně, obchodní partneři a vedení společnosti mluví česky a vietnamsky
- komunikatovnost a samostatnost
- spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem
- fyzická zdatnost
- výpis RT

Výběrové řízení průběžně až do obsazení pozice:
1. kolo na základě životopisu (Zasílejte v českém, případně vietnamském jazyce na: saohothe(@)gmail.com).
2. kolo s vybranými uchazeči na základě krátkého telefonického pohovoru
3. kolo s vybranými uchazeči na základně osobní schůzky

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek