• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: SNABYTEK COMPANY s.r.o.
28. října 2592

1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně. Tel.: 773 452 282, e-mail: info@snabytek.cz

SNABYTEK® významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních řešení design-stavba-nábytek působící na trhu již do roku 1995 vypisuje nové pozice a hledá nové kolegy na pozici Obchodní zástupce.

Pracovní náplň:
- Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu
- Zpracovává rozpočty a obchoduje
- Vyhledává nové akvizice
- Získává nové a obhospodařuje stávající zákazníky
- Mapuje konkurenci
- Podporuje a rozvíjí prodej firemních produktů
- Pomáhá při zajištění a rozvoji chodu pobočky
- Spolupracuje s dalšími členy pobočky a společnosti

Požadujeme:
- SŠ s maturitou (se stavebním nebo ekonomickým zaměřením výhodou)
- Zkušenosti v obchodu na obdobné pozici výhodou
- Znalosti staveb výhodou
- Orientace na výsledek a chuť prodávat

Nabízíme:
- Zaměstnání na HPP
- Nadstandardní finanční ohodnocení za kvalitně odvedenou práci
- Po zapracování: prémie dle obratu
- Technické a obchodní zaškolení
- Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu
- Firemní vzdělávání, společenské akce
- Zajímavou, motivující a perspektivní práci v silné a stabilní společnosti

Zaměstnanecké výhody: osobní Notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty, až 25 dní dovolené

Zabýváme se špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací RD a BYTŮ.

Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Nástup ihned

Životopisy s fotografií zasílejt

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj