• P
  • OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE GALVANOVNA

OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE GALVANOVNA

Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
Těšínská 1586

KO: Ing. Tůmová Lenka, tel.: 553 872 173, e-mail: tumova@ostroj.cz
První kontakt - pro sjednání schůzky volejte na tel.: 553 872 173, 731 607 906, následně s sebou životopis, nebo pošlete životopis emailem.

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání – strojírenské zaměření výhodou
• Praxe v obchodním oddělení strojírenské firmy výhodou
• Praktické zkušenosti v povrchových úpravách lakování nebo galvanizování výhodou
• Znalost polského jazyka pro ústní i písemnou komunikaci podmínkou
• Znalost práce na PC (MS Office)
• ŘP sk. B
• Samostatnost, proaktivní přístup k práci, komunikační a organizační schopnosti

BENEFITY:
• Týden dovolené navíc.
• Dotované firemní stravování.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Příspěvek na dopravu.
• Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.
• Zvýhodněný telefonní program.
• Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
• Podporu volnočasových aktivit.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• Analyzuje obchodní zakázky, eviduje poptávky a nabídky.
• Odpovídá za naplnění výrobních kapacit divize.
• Provádí marketingový průzkum trhu a akvizici nových zákazníků.
• Odpovídá za zpracování cenových nabídek.
• Zajišťuje komunikaci se zákazníkem a odpovídá za obchodní dokumentaci.
• Odpovídá za splatnost pohledávek.
• Odpovídá za řízení případných reklamací.

Požadujeme
Znalost jazyka: Polština

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj