• P
  • Obchodní asistent/ka

Obchodní asistent/ka

Zaměstnavatel: RAP GROUP s.r.o.
Hranická 838

OBCHODNÍ ASISTENT/KA
FIRMA RAP GROUP s.r.o. výrobce reklamy hledá do svého týmu nového parťáka.
Baví vás komunikovat? Umíte udržet pořádek, jak v kancelářích, tak i v kalendářích?
Pokud ano, jste to možná právě vy, kdo rozšíří náš tým.
POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC (MS Office), anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), chuť učit se novým věcem,
spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění chodu recepce, zpracování drobných zakázek, komunikace se zákazníky, podpora obchodního úseku, spolupráce s ostatními kolegy ve firmě, správa firemních sociálních sítí.
NABÍZÍME: nástup ihned nebo po domluvě, pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, osobní přístup k zaměstnancům, firemní mobil a notebook i pro osobní účely, fixní plat +
čtvrtletní odměny.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 777 615 522 nebo e-mailem na obchod@rapgroup.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj