• P
  • Obchodní referent úseku rozvoje

Obchodní referent úseku rozvoje

Zaměstnavatel: KABELOVNA KABEX a. s.
Politických vězňů 84

Náplň práce:
• Administrace obchodní zakázky ve všech fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření,
• Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
• Spolupráce na smluvním zabezpečení obchodní zakázky
• Řízení a kontrola kompletní dokumentace k obchodní zakázce
• Akvizice nových zákazníků
• Analýza trhu, příprava a uzavírání smluv a cenových jednání
• Zpracování zahraničních poptávek k výrobkům a ostatnímu příslušenství
• Zadávání interních zakázek do systému
• Administrace cenotvorby k výrobkům v souladu s pokyny nadřízeného pracovníka.
• Spolupráce na zajišťování certifikátů k dodávaným výrobkům pro zahraniční trhy
Požadujeme:
• vzdělání ekonomického nebo technického zaměření výhodou
• Orientace v dopravním a energetickém průmyslu podmínkou
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, dobrá znalost jazyka anglického
• •Praxe na obdobné pozici výhodou
• Ochota dlouhodobě cestovat a odolnost vůči stresu
Nabízíme: 25 dnů dovolené, stravenky

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj