• P
  • PRODAVAČ/-KA

PRODAVAČ/-KA

Zaměstnavatel: SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Mírové náměstí 29

Kontaktní osoba: Miketa Jan Bc., tel.: 773 452 282, e-mail: info@snabytek.com
Do naší nově rekonstruované provozovny Hlučín, kterou budeme otevírat po rekonstrukci v říjnu 2022 hledáme nové posily. Prodejna prochází komplexní rekonstrukcí a modernizací. Cílem rekonstrukce je také zásadní obměna sortiment se změnou zaměření prodejny i řešení dispozice.
Do nové provozovny přijmeme až 3 šikovné prodavačky/prodavače. Nástup od 1.10.2022.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BUDE PROBÍHAT V TERMÍNU: ZAČÁTEK ZÁŘÍ. (Přesné datum budeme upřesňovat)
SNABYTEK COMPANY s.r.o. je spolehlivý zaměstnavatel. Již 26 let děláme klientům radost novými interiéry, dekoracemi a vybavením domácnosti.
Benefity: výkonnostní a obratové prémie, sleva na firemní výrobky, flexibilní plánování směn, firemní akce, vzdělávání,
Náplň práce: Prodej domácích potřeb, dekorací, nábytku a příslušenství do domu a bytu, obsluha zákazníků, práce v týmu, práce s hotovostí, práce na pc, objednávání a doplňování zboží, Přijímání a vyskladňování zboží, úklid prodejny, aranžování zboží, zbožíznalství, poradenství zákazníkům.
Požadujeme: Pozitivní přístup k zákazníkům, ochotu učit se nové prodejní postupy, vstřícnost, komunikativnost, obchodního ducha, zvládat procesy obsluhy na profesionální úrovni, znalost práce na PC, časovou flexibilitu v rámci plánování směn
Co nabízíme: Budete pracovat v moderní nově zrekonstruované prodejně. Nabídneme Vám moderní zázemí a moderní přístupy. Pracovní prostředí prodejny se Vám bude líbit. Stále pracujeme na inovacích, zlepšeních a vývoji firemní kultury. Budeme se snažit podílet na vašem osobním roz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj