• P 
  • P 
  • Prodavač/ka polygrafického studia 

Prodavač/ka polygrafického studia

Zaměstnavatel: ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o.
Jugoslávská 1006

z: 03.10.2022 a: 02.01.2023 Pracovní místo vyhrazené pro OZP.
Máme malé polygrafické studio na ul. Jugoslávské 26 v Novém Jičíně. Provádíme především potisky na různé předměty a textil, zabýváme se výrobou reklamních, dárkových předmětů atp.
Hledáme šikovného prodavače/prodavačku, který dokáže dobře komunikovat se zákazníkem a který bude také schopen bezproblémově obsluhovat počítač, včetně některých jednodušších úkonů v grafických programech.
Další požadavky k výkonu pracovní pozice: schopnosti (vítané i předchozí zkušenosti) obsluhovat pokladnu, přijímat a vydávat zakázky, zpracovávat denní poštu, vč. e-mailové a jinou administrativní agendu, doplňovat zboží, vytvářet objednávky materiálů, zpracovávat drobné cenové nabídky, obsluhovat tiskárny, scannery a další běžné kancelářské vybavení. Jedná se o práci vyžadující mnohdy také kreativitu a vždy skvělou komunikativnost. V případě zájmu, rozhodně doporučujeme osobní návštěvu naší provozovny, osobní pohovor a případně několikadenní zaučení. Protože jsme pracoviště, které již má převahu zaměstnanců z řad zdravotně postižených a pracovní kolektiv je více než přátelský - jedná se spíše o dobrou partu, svázanou skutečně kamarádskými až rodinnými vztahy, vždy dáme přednost osobám invalidním, které skvěle naši partu doplní. Předpokládaný nástup: co nejdříve.

Výhody: zaměstnanecká sleva na vlastní výrobky a zboží/ omezené množství/ právně nevymahatelné

Kontakt: Bc. Jana Slavíčková, telefonicky pouze ve všední dny od 10:00 do 17:00 hodin na č.: 775 994 221, písemně na email: Bc.slavickova@seznam.cz, osobně na adrese Jugoslávská

odpovědět
Prodavač/ka polygrafického studia
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj