• P
  • Obchodní zástupce/kyně

Obchodní zástupce/kyně

Zaměstnavatel: ISCAREX, s.r.o.
Třebovská 115

Jsme firma zaměřená na prodej kovoobráběcích nástrojů ISCAR a podpůrných produktů kovoobrábění, zejména upínacích systémů, maziv, chladících a řezných kapalin.
Do našeho týmu hledáme nového obchodního zástupce, který bude pečovat o stávající zákazníky a nebojí se oslovit jakékoli potenciální a nové zákazníky.

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (kontaktování zákazníka přímo v jeho sídle, řešení technických problémů).
- Technická podpora zákazníkům.
- Péče o přidělené stávající zákazníky, udržování aktivního a pravidelného kontaktu a rozvíjení další
spolupráce.
- Podpora marketingových aktivit, realizace připravených promoakcí.
- Reporting dat - pravidelný monitoring a analýza informací zjištěných na trhu.

Požadujeme:
- Zájem a motivaci pro obchodní činnost.
- Technické znalosti strojírenství výhodou, případně Vás zaškolíme.
- Prezentační a komunikační dovednosti.
- Silná orientace na plnění cílů.
- Spolehlivost, samostatnost.
- Časovou flexibilitu.
- Chuť učit se novým věcem.
- Znalost práce na PC.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:
- Služební automobil.
- Služební telefon a notebook.
- Perspektivní práci se zajímavými produkty.
- Odborný a kariérní rozvoj, včetně dalšího vzdělávání.
- Dobrý kolektiv spolupracovníků.

Kontakt: e-mailem simunkova@iscarex.cz

Pozice určená pro region: Pardubický kraj