• P
  • Obchodní zástupci

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel: Recycling - kovové odpady a.s.
Dukel. hrdinů 2749

Náplň práce: zajištění servisu pro stávající klienty, aktivní vyhledávání nových klientů, tvorba cenových nabídek, evidence obchodních aktivit v CRM (RYNET).
Požadujeme: komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost práce na PC (uživatelská znalost Word, Excel, internet). Praxe na podobné pozici výhodou.
Pracovní smlouva na 6 měsíců s možností prodloužení na další období, jedná se o dlouhodobé zaměstnání.
Místo výkonu práce je Rakovník a okolí.
Nabízíme: stravenky, bonusový systém, služební automobil k osobnímu užívání, mobil, notebook.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 607006436 nebo e-mailem dolezel@rkogroup.cz

Pozice určená pro region: Středočeský kraj