• P 
  • P 
  • Prodavači/Floristé 

Prodavači/Floristé

Zaměstnavatel: FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
tř. Práce 1911

místo výkonu práce : Kaufland Bruntál, tř. Práce 1960/1
Do květinářství hledáme nové kolegy s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou, uchazeče si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měl uchazeč vztah ke květinám a práce s květinami byla pro něj koníčkem.
Požadujeme minimální středoškolské vzdělání, zodpovědný přístup s chutí se učit novým věcem a stále se rozvíjet,samostatnost,kreativní myšlení,schopnost jednat s lidmi,základní znalost PC.
Co Vás u nás čeká:
přátelské prostředí,ve kterém se můžete stále učit a zdokonalovat ve vazbě a aranžmá.Sledujeme nejnovější trendy ve floristice a rádi Vám je předáme ,ale zájem čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky.Stereotyp u nás nenajdete, vždy je co dělat a v čem se posouvat.
Zaměstnanecké výhody:
Výrazné výkonnostní prémie podle výsledků, v případě splnění limitu tržeb obdržíte procenta z tržeb, při plnění odpisů řezaných i hrnkových květin,soutěže na větší svátky(odměny dle výsledků prodejny) Prémie nemají ohraničený strop.Dále nabízíme věrnostní prémie, 30 % sleva na veškerý sortiment, roční příspěvek na dovolenou až do výše 10 000 Kč, příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte)

Hlásit se telefonicky na čísle 605 078 810 v době od 7:00 do 15:00 hodin nebo e-mailem: florcentrum@florcentrum.cz.
Z: 12.12.2022

odpovědět
Prodavači/Floristé
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj