• P
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE|SLUŽEBNÍ AUTO

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE|SLUŽEBNÍ AUTO

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro zkušeného/ou ACCOUNT MANAGERA máme HOT JOB OFFER v mezinárodní společnosti! Máte zkušenosti s prodejem B2B a umíte dobře ANGLICKY? Jste DYNAMICKÝ/Á a ORGANIZOVANÝ/Á, dělá Vám radost plnění KPI? Rádi byste se kariérně posunul/a dál? V případě Vašich kladných odpovědí čtěte dál! :)

Co budete dělat:
* práce na ZAJÍMAVÝCH projektech
* prodej B2B pro průmyslové značení
* péče o stávají klienty a nové akvizice
* komunikace s klienty, cestování
* propagace produktů
* plánovaní schůzek
* reporting
* účast na veletrzích na regionální až národní úrovni

Požadujeme
* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na pozici Account Manager/Obchodní zástupce
* Znalost AJ na komunikativní úrovni B2 (komunikace s kolegy ze zahraničí)
* Zájem o technologie
* Pracovní zkušenosti v CRM výhodou
* Zkušenost s prodejem ve výrobní společnosti v automatizaci výhodou
* Dravá osobnost, flexibilita, organizovanost

* nadstandardní mzda + motivující variabilní složka
* příspěvek na pojištění
* služební auto, PC a telefon na soukromé účely
* benefity mezinárodní společnosti :)
* kurzy, vzdělávaní

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj