• P 
  • P 
  • IT Obchodník zaměřený na Cloud 

IT Obchodník zaměřený na Cloud

Zaměstnavatel: Talentor Advanced Search, s.r.o.
Vyšehradská 423/27
Praha 2

- Zodpovědnost za business plán: Bude zodpovědný za plánování a strategii obchodu, která bude sloužit jako vodítko pro dosažení cílů společnosti.
- Plnění a rozvoj: Bude se podílet na plnění a rozvoji obchodu, a to jak pro stávající klienty, tak pro potenciální nové zákazníky.
- Péče o svěřené portfolio stávajících klientů: Bude se starat o svěřené portfolio stávajících klientů, což zahrnuje udržování kontaktu, poskytování podpory a řešení jakýchkoliv problémů, které mohou nastat.
- Aktivní hledání nových příležitostí a zákazníků: Bude se aktivně zapojovat do hledání nových příležitostí a zákazníků, což zahrnuje identifikaci potenciálních zákazníků, kontaktování, prezentování nabídky a vyjednávání smlouvy.
- Reprezentace společnosti: Bude reprezentovat společnost poskytující cloudové služby na špičkových technologiích ze vlastního datového centra.
- Práce na velkých integračních cloudových projektech: Bude se podílet na realizaci velkých integračních cloudových projektů, což zahrnuje koordinaci s ostatními odděleními a plnění projektových úkolů.

Požadujeme
- Obchodníka s dobrými komunikačními a vyjednávacími dovednostmi a empatií.
- Zájem o obchodní činnost a kontakt s lidmi.
- Schopnost nadchnout zákazníky pro cloudové služby.
- Zkušenosti s prodejem cloudových řešení jsou výhodou.
- AJ na pokročilé úrovni
- Zodpovědnost, proaktivitu a orientaci na výsledek.

- Zázemí silné IT společnost.
- Flexibilitu při organizaci práce a osobního života.
- Služební automobil
- 5 týdnů dovolené
- Řadu benefitů jako jsou stravenky, penzijní připojištění, slevy na IT produkty a výhodné telefonní a datové tarify pro rodinné příslušníky.

odpovědět
IT Obchodník zaměřený na Cloud
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pozice určená pro region: Praha