• P 
  • P 
  • Oblastní obchodní manažer ve vnější službě s dobrou znalostí NJ 

Oblastní obchodní manažer ve vnější službě s dobrou znalostí NJ

Zaměstnavatel: IBS Scherer Czech s.r.o.
Prokešovo náměstí 1803

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: + 420 313 100 614, e-mail: Zbigniew.Lis@ibs-scherer.cz

IBS Scherer - rodinná firma s tradicí.

Jsme předním prémiovým výrobcem a dodavatelem přístrojů pro čištění dílů, průmyslové čištění povrchů, přípravky na údržbu a speciální čističe včetně související likvidace - vše vyrobeno v Německu!

Již více než 50 let jsou produkty IBS přesvědčivé v údržbě, výrobě a provozu ve všech průmyslových odvětvích s kompletními ekologickými řešeními pro čištění dílů kontaminovaných olejem a tukem. Naše výrobky vyrábíme 100% v Německu a jsme na to hrdí! I daleko za hranicemi Evropy se osvědčená technologie IBS úspěšně používá ve všech typech podniků a provozů. Od funkcionální technologie zařízení přes regenerovatelnou čisticí chemii, až po vlastní recyklaci - řešení od IBS je vždy profesionální řešení šité na míru.

Staňte se součástí našeho týmu a přihlaste se hned teď!

Budete odpovídat za péči o naše stávající zákazníky a za zavádění dalších produktů (Cross-Selling) našim stávajícím zákazníkům. Budete našim zákazníkům na místě prezentovat produkty IBS v praxi a individuálně jim radit jak pracovat s našimi čisticími aplikacemi. Jedním z vašich úkolů bude také získávání nových zákazníků v relevantních průmyslových odvětvích. Vaším vystupováním, dáváte značce IBS Vaší individuální tvář a reprezentujete tak naši společnost u zákazníka. Svou otevřeností inspirujete naše zákazníky a přispíváte tak k udržitelnému rozšiřování našich obchodních vztahů v oblasti prodeje.

Váš profil:
- Baví vás jednání se zákazníky a prodej,
- Baví vás pracovat způs

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

odpovědět
Oblastní obchodní manažer ve vnější službě s dobrou znalostí NJ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj