• P
  • Vedoucí prodejny Farmy Třebešov

Vedoucí prodejny Farmy Třebešov

Zaměstnavatel: Farma Třebešov s.r.o.
Třebešov 1

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- SOU bez maturity
- zodpovědnost, spolehlivost
- komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- výpis z rejstříku trestů
- chuť učit se nové věcí a profesně se vyvíjet
- spolehlivost a loajalitu, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení prodejny a obchodní činnost Farmy Třebešov
- komunikace s odběrateli a dodavateli, evidenci skladů a prodejů
- fakturace a další činnosti s tím spojené
- zajišťování kompletní funkčnosti provozu prodejny pro maximální spokojenost zákazníků.
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
- práce v příjemném, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, stabilní, prosperující společnosti, personální jistotu
- práce s profesionální výrobní technikou
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- možnost zkráceného úvazku
- odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj