• P 
  • P 
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ

Zaměstnavatel: KARSIT, s.r.o.
Jaromírova 91

Společnost KARSIT, s.r.o. by ráda přivítala nového kolegu/novou kolegyni se zájem o oblast obchodu, chutí do práce se zaměřením na komplexní péči o stávající i nové zákazníky.

Pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz.

Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly: komunikace se zákazníky VW a AUDI; provádění analýz trhu a konkurence, cenových průzkumů; zpracování podkladů pro roční, dlouhodobé a strategické plány prodeje; vyhledávání nových obchodních příležitostí; péče o stávající zákazníky; tvorba cenových podkladů pro cenové vyjednávání.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: angličtinu/němčinu na pokročilé úrovni; VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru; praxi v oblasti zahraničního obchodu (v automotive výhodou); výborné komunikační a prezentační dovednosti, silnou a dynamickou osobnost, aktivní přístup k práci a výraznou orientaci na výsledek, flexibilitu, schopnost samostatně se rozhodovat; výbornou znalost práce na PC, řidičské oprávnění sk. B (zahraniční cesty).

Zaměstnavatel nabízí: zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti v automotive, motivační mzdové ohodnocení, jistotu stabilního zaměstnání, pracoviště v Jaroměři, výhody - 5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu poctivých výrobků Karsit Agro a.s.

Kontakt - paní Hlaváčková Michaela, tel.: 491 845 142, e-mail: personalni@karsit.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně.

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj