• P
  • P
  • Nákupčí hutního materiálu

Nákupčí hutního materiálu

Zaměstnavatel: WALBO RAILWAY s.r.o.
28. října 3159

1. kontakt : telefonicky 725 376 504 od 8:00 -15:00 hod., e-mailem personalistika@walbo.cz

Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního a pozitivně naladěného kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí hutního materiálu.

Co vás čeká?
- Operativní a plánovaný nákup hutního materiálu
- Komunikace s dodavateli, vyjednávání nejlepších cenových podmínek, kvality a dodacích lhůt
- Uzavírání smluv o nákupu zboží a služeb, urgence opožděných dodávek
- Příprava týdenních reportů pro kolegy z oddělení logistiky a projektového manažera

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenosti v oboru strojírenství
- Znalost anglického jazyka na pokročilé (komunikativní) úrovni
- Výbornou pracovní morálku, flexibilitu, komunikativnost
- Bezúhonnost, pečlivost a zodpovědný přístup za svěřené úkoly
- Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?
- Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě
- 25 dní dovolené
- Možnost občasné práce na Home Office
- Služební notebook a telefon
- Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
- Příspěvek na stravování
- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup od: dohodou

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj