• P
  • Obchodní manažer

Obchodní manažer

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Zábořská 93

MÍSTO VHODNÉ PRO OZZ a OZP s max. 2. stup. inval.
Místo výkonu práce: Proseč - Záboří

Aktuálně hledáme do svého týmu komunikativního a pozitivně naladěného obchodního zástupce/obchodní zástupkyni se zaměřením na prodej OOPP, produktů a služeb Ergotepu. Vašimi zákazníky budou společnosti ve vašem regionu, nebo celé ČR.
Odměnou Vám bude fixní mzda, bonusy, firemní vůz i k soukromému užívání a další.

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní obchodní činnost
regionální zastoupení, obchod v rámci ČR
budování si vlastní klientely - akvizice
udržovat a prohlubovat vztahy se stávajícími klienty z řad velkých, středních a malých firem
vedení osobních schůzek, péče o zákazníka, prezentace zboží a služeb zákazníkům
zpracování cenových nabídek, poptávkové řízení, kalkulace, vedení obchodní agendy
spolupráce v rámci celé firmy a našimi partneři

POŽADAVKY: aktivní obchodní činnost na denní bázi
orientace na výsledek, ochotu učit se novým věcem
příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, obchodní myšlení
spolehlivost, pečlivost, flexibilita
praxi a zkušenosti na obdobné pozici, aktivní obchodník
smysl pro týmovou práci
časovou flexibilitu
řidičský průkaz sk. B
znalost práce na PC, MS Office, Internet, RAYNET

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práci na HPP ve společnosti rodinného typu
zázemí silné a stabilní společnosti
spolehlivou administrativní podporu a back-office v centrále společnosti
odborné i prodejní školení, možnost dalšího vzdělávání
profesní a osobní růst
provize za prodej, cílové odměny
pružná pracovní doba, možnost home-office
služební vůz, notebook, služební telefon i k oso

Pozice určená pro region: Pardubický kraj