• P
  • Softwaroví vývojáři automatizační techniky

Softwaroví vývojáři automatizační techniky

Zaměstnavatel: Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o.
Nerudova 312

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích, v Plzni a v Blatnici pod sv. Antonínkem a Vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici softwaroví vývojářr automatizační techniky ve strojírenství.

Popis pracovní pozice softwaroví vývojáři automatizační techniky:
- tvorba aplikačního softwaru pomoví vývojových nástrojů automatizační techniky
- testování aplikačního softwaru (Vizualisace - HMI)
- tvorba popisů funkce strojů ve spolupráci s odděleními pro konstrukce mechanických / hydraulických částí technologie
- standardizace programů podle popisu funkce
- tvorba technických podkladů
- podpora projekce, montáže a uvádění do provozu.

Požadovaná znalosti:
- ukončené vzdělání v oboru automatizační techniky nebo podobného oboru
- dobrá znalost AJ a NJ slovem i písmem
- samostatný vývoj programů podle zadaných specifikací projektu
- praxe v vývojovými nástroji automatizační techniky společnosti Siemens
- znalost vývojových nástrojů společnosti Rockwell-Systems
- výhodou znalosti v oblasti řídicí a pohonné techniky a systému Siemens Motion Control
- vhodné i pro absolventy VŠ
- vhodné i pro osoby se zdravotním postižením (osoby zdravotně znevýhodněné)
- znalost čtení technické dokumentace
- schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- 13. plat, stravenky a další benefity
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: v jedné ze čtyř poboček dle vl

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Pozice určená pro region: Karlovarský kraj