• P
  • P
  • Prodavač/ka v prodejně masa a uzenin

Prodavač/ka v prodejně masa a uzenin

Zaměstnavatel: PK ham spol. s r.o.
Šaffova 70

NÁPLŇ PRÁCE: Pultový prodej uzenin, masa, lahůdek, pečiva a výrobků z teplého pultu. Příprava krájení a doplňování zboží. Obsluha a komunikace se zákazníky. Práce na pokladně
POŽADAVKY: Slušné a příjemné vystupování. Spolehlivost a zodpovědnost. Dobré komunikační dovednosti. Praxe v obchodě výhodou, kladný vztah k prodeji zboží. Flexibilitu. Výpis z rejstříku trestů.
NABÍZÍME: Zázemí české stabilní společnosti s mnohaletou působností na trhu. Spolupráci na hlavní pracovní poměr na zkrácený úvazek 30 hod /týden. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba pondělí až pátek - ranní a odpolední směny. Odpovídající finanční ohodnocení. Placené přesčasy. Odborné zaškolení. Přátelské pracovní prostředí. Zaměstnaneckou slevu na nákup uzenin a masa. Zdarma svačiny na pracovišti. Nástup možný ihned nebo dle domluvy
KONTAKT: telefonicky
V případě zájmu prosíme poslat životopis na pam@polabskeuzeniny.cz. Poté budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj