• P
  • kuchař

kuchař

Zaměstnavatel: Tylov rybářství s.r.o.
Zámek 1

Pracovní náplň
" Spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci surovin a zboží.
" Sestavování jídelního lístku, kalkulace cen jídel a nápojů.
" Tvorba originálních kulinářských receptur.
" Zajištění hospodárnosti gastronomického provozu.
" Přijímání kuchyňských objednávek.
" Volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů.
" Příprava a úprava produktů a pokrmů.
" Zpracování a úprava polotovarů.
" Ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení.
" Výdej jídel.
" Organizování a řízení práce pomocných sil.
" Úklid pracoviště po ukončení provozu v souladu s hygienickými požadavky.
" Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů, dodržování zásad HACCP včetně kritických bodů.
Požadujeme
" SŠ vzdělání v oboru kuchař.
" Příslušná praxe v oboru.
Nabízíme
" Zázemí stabilní rodinné společnosti.
" Práci na plný úvazek.
" 5 týdnů dovolené.
" Stravenkový paušál.
" Možnost ubytování.

Pozice určená pro region: Kraj Vysočina