Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

prodejce pro Chomutov volná místa

Volná místa profese prodejce pro Chomutov vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst

Pomocní kuchaři, prodejce potravin a hotových jídel

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Stojanov.stojan@post.cz nebo volat na tel.č.: 602 234 808 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - , Palackého 5662 a Žižkovo náměstí 5762, Chomutov Požadujeme - ovládat anglický jazyk ...

Zaměstnavatel:
EL FEYDI A T M s.r.o.
Přidat k oblíbeným
Nebyl nalezen žádný výsledek pro prodejce Chomutov, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Prodejce ve specializované prodejně (M+Ž)

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Náplň činnosti: • Úprava zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží • Práce na pokladních systémech, obstarávání hotovostních i bezhotovostních plateb • Uzavírání prodejních transakcí o zboží se zákazníkem • Udržování a posilování ...

PEDDY Group s.r.o.