Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v obchod a prodej Pardubický kraj - Dohoda o pracovní činnosti

Volná místa obchod a prodej Pardubický kraj - Dohoda o pracovní činnosti vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Pardubický kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

PRODAVAČ/KA - PRODEJNA ČESKÁ TŘEBOVÁ / DPP, DPČ

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Masarykova č.p. 1503, 560 02 Česká Třebová 2 PRACOVNÍ NÁPLŇ: prodej pekařských výrobků a zboží POŽADUJEME: - zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou - pečlivost, samostatnost, spolehlivost - trestní bezúhonnost - ...

Zaměstnavatel:
NOPEK, a.s.
Přidat k oblíbeným

Realitní makléř

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: vedoucí pobočky - realitní makléř POŽADAVKY: loajalita, spolehlivost, pečlivost, znalost na PC a ŘP sk. B NABÍZÍME: práci v menší firmě s možností nadstandardních výdělků KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Jiří Havel

REALITNÍ MAKLÉŘ (DPČ)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Mírové nám. č.p. 9, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Nástup možný ihned POŽADUJEME: - ŘP sk. B - vlastní auto výhodou - znalost práce s PC - aktivitu - spolehlivost - samostatnost - zodpovědnost NABÍZÍME: - prostor pro seberealizaci a ...

VIDEN-STAV.CZ s.r.o.